תנאי שימוש באתר 12Buy

 1. מבוא
  1. 12Buy (להלן: "האתר") הינו פרויקט מיתוג המוצרים של חברת ברדנבל טכנולוגיות בע"מ (להלן: "ברנדבל", או "החברה"), המפתחת פתרונות טכנולוגיים לחברות ולספקים בתחום הרכש ומשאבי האנוש.
  2. אנא קרא/י את התנאים המובאים לפניך בקפידה, שימוש באתר ובתכניו מעיד על הסכמתך המלאה לתנאי השימוש המוצגים בתקנון זה.
  3. ברנדבל שומרת לעצמה את הזכות לשנות מעת לעת את תנאי השימוש. אי לכך, כל כניסה לאתר ושימוש בתכניו – תעשה בכפוף לתנאי השימוש העדכניים. במידה ואינך מסכים לתנאי אחד ו/או יותר מתנאי השימוש, הינך מתבקש להימנע מכל שימוש באתר ובשירותיו.
  4. תנאים אלו מנוסחים בלשון זכר מטעמי נוחות בלבד, והם מיועדים לשני המינים כאחד.
 2. הגבלת שימוש
  1. ברנדבל עוסקת במכירת מוצרים משרדיים ומוצרים ממותגים לחברות וללקוחות פרטיים. השימוש באתר הוא לצרכי רכישת מוצרים או משא ומתן לקראת רכישת מוצרים מחברת ברנדבל.  
  2. חל איסור לעשות באתר שימוש לטובת:
   1. קידום מכירות של חברות אחרות ללא אישור בכתב מאת ברנדבל.
   2. לייצר עבודה נגזרת מהתוכן המתקבל אצלך מאת החברה.
   3. לעשות שימוש ברובוט או בתוכנה אחרת על מנת לגשת אל התוכן המפורסם על ידי החברה, או להזמין את החברה להציע הצעה.
   4. להציע הצעה בשם החברה לצד שלישי בלי הסכמת החברה בכתב
   5. לשווק את המוצרים המוצעים באתר החברה לצדדים שלישיים, עם או בלי לפרסם את שם החברה בקשר למוצרים או לעסקאות.
   6. להציג את האתר באמצעות מסגרת (Frame) באופן סמוי או גלוי ו/או ליצור קשר לאתר מכל אתר אחר הפועל בניגוד לחוק או המכיל תכנים פורנוגראפיים.
  3. השימוש באתר נועד לגולשים בגירים (מעל גיל 18). גולשים מתחת לגיל 18 מתבקשים לא לעשות שימוש באתר. על גולש מתחת לגיל 18 הבוחר לעשות שימוש באתר לקבל את אישור המבוגר האחראי עליו לצורך כך, ועליו לגלוש באתר בפיקוח ובהסכמת המבוגר האחראי עליו.
  4. ברנדבל אינה אחראית לכך ששירותי האתר יינתנו לגולשים ללא הפרעות ו/או יהיו חסינים מפני גישה בלתי-חוקית לאתר. ברנדבל אינה אחראית לתקלות אשר יגרמו עקב כשל ברשתות התקשורת בהן עושה האתר שימוש, או על נזק שיגרם לגולשים בעקבות כשל כזה.
  5. לקוח אשר הזין את פרטיו על מנת להצטרף לדיווח התקופתי של האתר ("ניוזלטר") רשאי לבקש את הסרתו מן הרשימה בכל עת על ידי פניה בדוא"ל ל: office@12buy.co.il
 3. מדיניות פרטיות
  1. החברה משתמשת בטכנולוגיית cookies ובטכנולוגיות דומות במהותן לצורך תפעולו השוטף והתקין של האתר (להלן ביחד "העוגיות") כמקובל באתרים כגון אלו. בין השאר, נאסף מידע סטטיסטי אודות השימוש באתר, לאימות פרטים, להתאמת האתר להעדפותיך האישיות ולצרכי אבטחת מידע. כאמור, החברה מקדישה  משאבים ונוקטת באמצעי אבטחה שונים למניעת חדירה למחשבי החברה ולמאגר המידע של האתר על מנת לסכל פגיעה אפשרית בפרטיות המשתמשים האתר. עם זאת, אין החברה יכולה לאבטח את מחשבי החברה ואת מאגר המידע של האתר אבטחה מושלמת מפני חדירות בלתי מורשות ושימוש אסור במידע. על כן, הינך מצהיר בזאת כי לא תהיה לך כל טענה ו/או דרישה ו/או תביעה נגדנו או מי מטעם החברה עקב חדירות בלתי מורשות כאמור ו/או גילוי ו/או שימוש במידע הנובע מחדירות בלתי מורשות כאמור. אנו ממליצים לך לנקוט בכל אמצעי הזהירות האפשריים להגנת המידע בעת פעילותך ברשת האינטרנט. לדוגמא, שנה את הסיסמאות שלך לעיתים קרובות, השתמש בשילוב של אותיות ומספרים בעת יצירת סיסמאות, ודא שאתה משתמש בדפדפן מאובטח.
  2. יצוין שאותן "עוגיות" ו"משואות רשת" (web beacons) הן קבצים גרפיים זעירים בעלי מזהה ייחודי, המשובצים בדפי אינטרנט שונים. תפקידם לסייע באיסוף מידע אודות הצפייה והשימוש באתר וכן נתוני קהל (כגון גיל, מין ותחומי עניין) המופקים על בסיס קוד Google Analytics. המידע שנאסף איננו מזהה אותך והשימוש שעושה בעוגיות ובמשואות כפוף למדיניות הפרטיות של Google. אם אתה רוצה לבדוק את מדיניות הפרטיות של Google תוכל לעשות כן באמצעות אתר האינטרנט שלה או בקישור זה עבור מדיניות הפרטיות, ובקישור זה עבור תנאי השימוש.
  3. האתר יעשה שימוש בנתונים אשר נאספים אודות המשתמש לצורך ניתוח סטטיסטי של גולשי האתר – במטרה לשדרג את השירותים, להתאימם ולהציע שירותים נוספים, לעדכן את המשתמש על שינויים באתר, למנוע פעילות זדונית אשר נוגדת את תנאי השימוש ו/או את חוקי מדינת-ישראל וכן ליידע אתכם בהצעות מסחריות מטעם האתר ו/או מטעם צד שלישי.
  4. האתר רשאי למסור בכל זמן את מלוא הפרטים הנתונים בידיו – לפי דרישת כל רשות ציבורית מתאימה, וזאת במקרה של חשש לקיום עבירה פלילית ו/או הפרה של הדין (לרבות: דיני נזיקין, דיני קניין רוחני ועוד) – לפי הוראות כל בית משפט מוסמך במדינת ישראל, זאת על פי שיקול דעתו הבלעדי של האתר.
 4. קניין רוחני
  1. כל זכויות היוצרים והקניין הרוחני באתר בגין קובץ גרפי, סימן מסחר, טקסט כתוב, תוכן וידאו – הם של החברה בלבד או של ספקי התוכן שלה, שהתירו לה לעשות באלה שימוש במסגרת פעילות החברה.
  2. אין להעתיק, להפיץ, להכניס שינויים, לשדר, להציג בפומבי, לשכפל, לפרסם פריט מפרטי המידע המוצגים באתר או המתקבלים במהלך המשא ומתן לקראת רכישה המתבצע מול החברה.
  3. שמה של החברה, שם המתחם של האתר וסימני המסחר (אלה שנרשמו ואלה שלא נרשמו) של החברה הם קניינה הבלעדי של החברה. אין לעשות בהם שימוש בלא הסכמתה בכתב ומראש.
 5. שיפוי
  1. הנך מתחייב לשפות את ברנדבל, מנהליה או מי מטעמה – בגין כל הפסד, נזק, אובדן רווח, תשלום או הוצאה אשר יגרמו להם, לרבות שכר טרחת עו"ד והוצאות משפט – עקב הפרת תנאי שימוש אלו.
 6. דין וסמכות שיפוטית
  1. על תנאי השימוש באתר (להלן: 'תנאי השימוש BUY12') יחולו אך ורק דיני מדינת-ישראל. סמכות השיפוט הבלעדית הנתונה לתנאים אלו הינה לבתי המשפט המוסמכים במחוז תל-אביב.
 7. אספקת מוצרים
  1. תמונות המוצרים באתר נועדו להמחשה בלבד, וייתכנו הבדלים בין התמונה לבין המוצר הנמכר, הן בשל מגבלות המדיה האלקטרונית (העברת צבעים, גוונים וכיו"ב), או שינויים הנערכים במוצרים מעת לעת.
  2. לאחר שליחת בקשה להצעת מחיר, תקבל הודעה ראשונית במייל על קליטת פרטי הבקשה. לתשומת לבך: אישור זה אינו מחייב את האתר ו/או מי מטעמו לספק את המוצרים שהזמנת, והוא רק מעיד שפרטי הבקשה נקלטו במערכת.
  3. החל מרגע אישור הזמנת רכישה באתר, אין היא ניתנת לשינוי או לביטול אלא בכפוף להסכמת החברה בכתב. כל שינוי בכמויות, במאפייני הסחורה (כגון צבעים או מידות), בשיטות ההדפסה ובנקודת מסירת הסחורה אינו תקף מבלי שנתקבלה עליו הסכמת החברה בכתב.
  4. החברה אינה אחראית לפגמים במסירת החברה שנבעו ממתן כתובת מסירה לא מדויקת או מחסמים פיזיים בחצרי הלקוח שביכולתם למנוע את מסירת הסחורה. יש להעביר לחברה כתובת למסירת הסחורה אשר עונה על התנאים הבאים:
   1. הכתובת הינה בישראל – עבור רכישות באתר החברה בעברית.
   2. לצורך אספקת מוצרים יש לאפשר לרכב מטעם החברה גישה ישירה אל נקודת המסירה המבוקשת. במקרה בו נקודת המסירה המבוקשת יש לאפשר לרכב גישה עד לפתחה של מעלית משא מתאימה.
   3. אם בנקודת המסירה קיים מחסום יש לאפשר לרכב מטעם החברה מעבר חינם במחסום.
   4. יש לאפשר לרכב מטעם החברה חניה במקום המסירה למשך זמן פריקת הסחורה. אם חניה לצורך זה כרוכה בעלות, החברה הרוכשת תישא בעלות מימון החניה בנוסף על עלות הרכישה הרגילה.
 8. תשלום, ביטול והחזרה
  1. תשלום עבור הסחורה יתבצע בצמוד למועד אספקת הסחורה, אלא אם סוכם אחרת בכתב בין החברה הרוכשת לחברה.
  2. החזרת סחורה ממותגת, תתאפשר רק בעקבות גילוי פגם מהותי בייצור הסחורה.
   1. סחורה ממותגת לצרכי סעיף זה, היא סחורה אשר הוטבע (למשל בהדפסה, ברקמה או בחריטה) עליה או על אריזתה פריט עיצובי, סמל או סמליל, לבקשת הלקוח, בעיצובו או בתאום עמו. כמו כן, כל מוצר אשר הוכנסו בו שינויים לבקשת הלקוח, נפגמה אריזתו או הוחלפה, יראו אותו כסחורה ממותגת.
  3. החברה אינה מתחייבת לבצע החזר כספי מלא עבור ביטול עסקה במוצר ממותג או עבור החזרת סחורה ממותגת. פיצוי בגין ביטול או החזרת סחורה ממותגת פגומה יתבצע בזיכוי כנגד רכישה עתידית או במזומן.
  4. ביטול עסקה או החזרת סחורה שאינה ממותגת יתבצע בתוך 14 יום ממועד הרכישה ובאריזתו המקורית של המוצר, ובהתאם לקבוע בחוק הגנת הצרכן, התשמ"א-1981.
  5. החברה רשאית לבטל עסקת רכישה באתר ו/או למנוע רכישה באתר, באופן זמני או לצמיתות, על פי שיקול דעתה הבלעדי, בכל אחד מהמקרים הבאים:
   1. נמסרו פרטים שגויים ו/או חסרים.
   2. במקרה של הפרה של תנאים אלו, לרבות הפרה צפויה.
   3. אי תשלום במועד.
   4. אם היא תידרש לכך בהתאם למדיניות והסכמיה עם ספקי הסחורה הרלוונטיים, לרבות חברת היצרן וחברת שליחויות.
   5. אם יתברר לה שנפלה טעות סופר או טעות טכנית חריגה בהצגת פרטי המוצר או השירות נשוא הרכישה, המחיר או פרטים אחרים.
   6. אם יתברר לה כי בוצעה במהלך המכירה פעילות שאינה חוקית מצד גורם כלשהו.
   7. במקרים בהם כוח עליון מונע את השלמת הרכישה, את הפקת הסחורה או את מסירתה.
   8. במקרים שבהם נודע לחברה שהרוכש פעל בניגוד לתנאי שימוש אלה או בניגוד להוראות הדין בקשר עם החברה.

 

שמרו איתנו על קשר