רוצים לדעת

רוצים ללמוד עוד על שיטות מיתוג והדפסה?

Silk

דפוס משי

שיטת הדפסה נפוצה להדפסה על מוצרים גדולים ושטוחים. מתאימה להדפסה על חולצות, תיקים, וכל מוצר שטוח שעולה על הדעת.

איך זה עובד

מכינים גלופה על גבי רשת ההדפסה העשויה סיבי פוליאסטר ומתוחה על מסגרת אלומיניום. בעזרת גריפה של צבע על גבי הרשת הצבע נתפס על המוצר. שיטה מהירה ואיכותית.

Digital

דפוס דיגיטלי

שיטה להדפסה ישירות מקובץ או תמונה דיגיטליים אל מגוון מוצרים – בעיקרם מוצרי נייר, דפוס ואריזות. מכיוון שאין צורך בגלופות, הדפסה דיגיטלית מאפשרת הדפסות מורכבות מאוד בכמויות קטנות.

איך זה עובד

מדפסות יקרות וגדולות (עד 24 מטר אורכן) מעבירות את הנייר מספר תחנות בהן הוא עובד הדפסות, למינציות וחיתוך עד יצירת המוצר המוגמר.

Tampon

הדפסת טמפון

שיטת הדפסה נפוצה המתאימה למוצרים קטנים, מעוגלים, וממגוון חומרים כגון זכוכית, פלסטיק, מתכת וכו'.

איך זה עובד

מכינים גלופה (תבנית ועליה אותיות וצורות בולטות או שקועות) וממלאים אותה בצבע מיוחד. בעזרת כרית סיליקון הצבע מועבר למוצר ממש כמו חותמת על דף.

Laser

חריטת לייזר

צריבת הלוגו או המלל על גבי המוצר בעזרת לייזר ממוקד. מתאים למוצרי מתכת ועץ. מכיוון שחריטה בלייזר לא צובעת את החומר אלא צורבת את פני השטח שלו, מתקבל מראה מיוחד ונקי.

איך זה עובד

מכונה מיוחדת שולחת קרן לייזר על גבי המוצר לפי הגדרות שהוכנסו מראש לתוכנת המכונה. ניתן לחרוט בו זמנית על מספר מוצרים וגם לבצע חיתוך מוצרים.

shutterstock_346361318

הדפסת פרוצס

שיטת הדפסה צבעונית שמשתמשת בארבעה צבעי בסיס, אשר ביחד יוצרים כמעט את כל קשת הצבעים. שיטה המתאימה להדפסה מלאה על גבי מגוון ענק של מוצרים.

איך זה עובד

בעזרת שילוב של מספר גלופות המודפסות אחת על גבי השניה, או בעזרת דפוס דיגיטלי המוזן לתוכנת המדפסת.

rikma_cover-min

ריקמה

שיטה נפוצה למיתוג תיקי גב, חולצות פולו, סופטשלים, מגבות, שמיכות וטקסטיל בכלל. ניתן לרקום במגוון צפיפויות וצבעים.

איך זה עובד

עיצוב מוזן למכונת רקמה דיגיטלית אשר רוקמת על גבי המוצר בעזרת מחטים וחוט. על מוצרים גדולים מומלץ לרקום "שטיח" אשר מונע את מתיחת המוצר ושומר על טקסטורה נקיה.

שמרו איתנו על קשר