12Buy מתנות ממותגות
0
Page 1
0
Page 1
0
Subtotal: 0

הרשימה שלך עדיין ריקה

עוד שניה היא עולה על הקורקי ובורחת.

למה שלא נפנק אותה במשהו?

המוצרים שלנו

רגעי אושר: מתנות קטנות לעובדים שלכם

אם יש ברשותכם חברה או בית עסק אתם כנראה מנהלים מספר עובדים. אחד הדברים שנותן מוטיבציה לעובדים בחברות הוא העבודה שרואים אותם ומעריכים את העבודה הקשה שהם עושים. בכדי להראות להם את זה, לעיתים נהוג לקנות מתנות סמליות וקטנות עבורם. איזה מתנות כדאי לקנות לעובדים? ואיך מחליטים זאת? על כך ועוד מוזמנים ומוזמנות לקרוא בכתבה שלפניכם.

מאיפה מתחילים

קודם כל חשוב להבין שכשקונים מתנה לעובדים זה לא כמו לקנות מתנה למשפחה או לחבר קרוב. במצב כזה הרכישה והבחירה של המתנה היא יותר מורכבת. כשזה אדם שאתם במערכת יחסים קרובה איתו ולא יחסים של עובד מעביד, אתם כנראה יודעים מה הוא אוהב, צריך או רוצה כרגע וזה כבר מצמצם את אופציות הבחירה של המתנה. בנוסף, תוכלו לשאול אותו אם יש משהו שהוא רוצה במיוחד.

כשמדובר על עובד ובעיקר על קבוצה של עובדים, קשה לקלוע בדיוק למה שהם רוצים או מחפשים. בנוסף, המתנה צריכה להיות מותאמת לכל העובדים וכדאי לקנות אחת אחידה ולא לכל עובד דבר אחר. מצב כזה עלול ליצור בעיות ביחסים ומצבים לא נעימים שכדאי למנוע מראש. עובדה זו גם מוסיפה מורכבות בעניין בחירת המתנה ויש לקחת זאת בחשבון. 

נקודת המוצא שלכם צריכה להיות שהמטרה של המתנה היא לא להיות הדבר הכי יפה בעולם, אלא איזה שהיא מחווה שתראה לעובדים שלכם שאתם מעריכים אותם בעקבות העבודה הקשה והטובה שהם עושים. לכן, כדאי להשקיע זמן ומחשבה ברכישה של המתנה ולא לקנות משו רנדומלי. 

יש מתנות שהם לא מוחלט

בבואכם להחליט איזה מתנה ממותגת לקנות לעובדים שלכם, חשוב שתשימו לב לשתי דקויות. ראשית, רכישה של מתנה שהם לא ישמחו לקבל, כמו מתנה שיכולה להתפרש להם בצורה שונה מזו שכיוונתם. כך לדוגמא במידה ותקנו להם בושם או דיאודורנט הם עלולים לחשוב שאתם רומזים על הריח גוף הלא טוב שלהם. למרות שאתם התכוונתם לדבר אחר לחלוטין.

כשמדובר במתנה לעובדים חשוב להיות זהירים בבחירה שלה, לבחור מתנה שלא יכולה להתפרש מבחינתם למקום שלא רציתם ושעלול לפגוע בהם בצורה כזו או אחרת.

יש מתנות שקשורות במזון, בעיקר במתוקים כמו שוקולד. עדיף למנוע גם מצב כזה ולא לתת לעובדים מתנה שהמשמעות שלה היא רק הממתקים. יש עובדים ששומרים, או שמעדיפים מסיבות אחרות לא לאכול כאלה דברים. במידה ותביאו להם מתנה כזו, הם לא יוכלו להשתמש ולהנות מימנה וחבל. כמו כן, אם תרצו להביא מזון, חשבו טוב האם יש עובדים שאלרגיים למוצר מסוים.

ארבעה כללי מפתח

אז אחרי שדנו במה לא, נציג עכשיו 4 כללים שיעזרו לכם לבחור מתנה טובה וראויה לעובדים שלכם. כאשר בשלב הראשוני, כדי להפוך את המתנה ליותר אישית ומרגשת, חשבו על דרך לעשות זאת בצורה ייחודית. תוכלו להוסיף לוגו או מיתוג מסוים שמתאר ושקשור לחברה שלכם. או לחלופין לכתוב את שמו של כל עובד על המתנה. לדוגמא כובע מצחייה ממותג עם לוגו של החברה.

חשבו על מטרה שהיא פרקטית ליום יום. מתנות רבות שאנחנו מקבלים לא תמיד שמישות עבורנו ואז אנחנו נוהגים או להביא אותן למישהו אחר במתנה, או לתרום, או שהן סתם אי שם במחסן. נסו לבחור מתנה שימושית, אפשר מתנה שקשורה לעבודה כמו ציוד משרדי או תיק ללפטופ. שדרך אגב גם אותו תוכלו למתג בחנויות שונות כמו 12buy. 

בחרו מתנה שהיא מיוחדת, שאתם יודעים בוודאות שעליתם על משהו. כמעט בכל חברה נוהגים לתת באיזה שהוא שלב מתנות לעובדים. נסו לחשוב על מתנה שהם לא קיבלו. במידה ואין לכם רעיון מסוים, אתם יכולים לבחור מתנה יחסית סולידית ולהוסיף לה טאצ' מיוחד. כמו לדוגמא עט עם לוגו ומיתוג של החברה.

נכון, החלטתם להשקיע עבור העובדים, אך חשוב לקחת בחשבון גם את עניין התקציב. לא חייב לקנות מתנות גדולות ויקרות עבור העובדים שלכם, בכדי שהם יהיו מרוצים. יש מתנות קטנות וסולידיות שיכולות להיות מיוחדות ולהראות את הערכה שלכם גם. לדוגמא תוכלו לקנות להם בקבוק ששומר על חום וקור, שובר לארוחת בוקר, תיק לעבודה ועוד.

איפה לקנות?

תוכלו למצוא מוצרים במגוון חנויות, יש כאלה שממש יש להם מתנות מתאימות לעובדים. אחת החנויות שמציעה שלל אופציות היא 12buy שמכילה מוצרים שונים ואפשר למתג את חלקם. חשבו גם אם תרצו להוסיף פתק החלפה או לא, זו כבר החלטה אישית שלכם שקשורה גם בהכרות של העובדים הספציפיים שיש לכם.

בסיכומו של דבר

לקנות מתנות לעובדים זה דבר חשוב, אך לא תמיד קל כל כך. בכדי לעשות זאת טוב, צריך להשקיע זמן ומחשבה בבחירה של מתנה שמתאימה לכל העובדים או לפחות לרובם. ניתן לקנות מתנות שהן פשוטות וקטנות ועדיין יענו על המטרה. חשוב לשים לב שהמתנות הן פרקטיות, מיוחדות, שיש בהן פן שהוא קצת יותר אישי ושהן עומדות בתקציב שלכם. ניתן לרכוש מתנות מסוג זה בחנויות שונות.

רשימת ההפתעות
Sign in

No account yet?