12Buy מתנות ממותגות
0
Page 1
0
Page 1
0
Subtotal: 0

הרשימה שלך עדיין ריקה

עוד שניה היא עולה על הקורקי ובורחת.

למה שלא נפנק אותה במשהו?

המוצרים שלנו

רוצים לבחור מתנות למשרד? 6 טיפים שלא כדאי לפספס

מתנות למשרד

מתנות למשרד הן פשוט אבני דרך, כמו גם תגמולים פרודוקטיביים ורבי משמעות, על בסיס שבועי, חודשי וגם רבעוני. הן פועלות בתור תזכורת קבועה לעובדים של המשרד שיש חשיבות של ערך עליון לפועלם ומקנות להם כל מיני תגמולים, יוקרה ומעמד חברתי גבוה. הן מסייעות בשמירה של העובדים במשרד במסלול בטוח בהיבט של למשל – יעדי עבודה שבועיים, מדדי פרודוקטיביות נוספים, שאם לא כך, המעסיקים יצטרכו לעמוד תדיר על המשמר למשך זמן רב.

אנו ממש מבקשים ממכם להשקיע בקריאה רציפה של המאמר שלפניכם, למן ראשיתו ועד לסופו. בין יתר הדברים, תוכלו לעמוד על קוצו של יוד בהקשר של – רוצים לבחור מתנות למשרד? 6 טיפים שלא כדאי לפספס…

מה הם 6 הטיפים של בחירת מתנות למשרד שלא כדאי לפספס?

וזאת שאלה שהרבה מעסיקים שואלים בינם לבין עצמם – רוצים לבחור מתנות למשרד? 6 טיפים שלא כדאי לפספס? הבה ונתחיל –

  1. תהיו מעסיקים מתחשבים – הנכם רגילים לבלות עשרות שעות מדי שבוע באינטראקציה עם הקולגות שלכם במשרד, הרבה יותר ממה שאתם נוהגים לבלות עם החברים הטובים או עם קרובי המשפחה שלכם. כדאי שתנצלו את עונת החגים בתור הזדמנות נאותה להוכיח לעובדים שלכם עד כמה באמת אכפת לכם מהם, וזאת תעשו כמובן באמצעות בחירה של מתנות ממותגות. תנסו לחשוב עם עצמכם מה באמת היה משמח את העובדים שלכם במשרד לקבל במתנה, אף במידה ותבחרו במתנות גנריות, מרבית הסיכויים שהן יהיו מוצלחות למדי. במידה והעובדים שלכם במשרד בכל זמן נתון מזכירים את נבחרת הכדורגל שאהובה עליהם, תבחרו עבורם מתנות שקשורות לקונספט הזה. 
  2. אף במידה והחגים לא בדיוק עושים לכם את זה, מומחים לדבר טוענים שאף במידה ואתם לא מתחברים לרוח החג, הנכם צריכים, בכל זמן נתון, להיות חלק אינטגרלי מרוח החג. תעשו הכול כדי להקליל את האווירה ולמצוא מתנות למשרד הכי שוות שיש. במידה ונתקלתם בקשיי נזילות במשרד שלכן, תהפכו אותם לתרחישים מאתגרים, ופשוט תבחרו מתנות למשרד יותר זולות השנה, או בשיטת העשה זאת בעצמך.
  3. לא כדאי לבחור מתנות למשרד יותר מדי אישיות, אל תאפשרו לחגיגות החג להסיח את הדעת שלכם מכך שהנכם עדייו צריכים לפעול בהתאם להנחיות החברתיות הכלליות של תרבות המשרד שלכם. אף במידה והנכם מבין לאשורו שהקולגה שלכם במחלקת הנדסה ממש חייב לסדר את הגבות שלו, זה ממש לא נכון להביא לו מתנה לחג כזאת. מתנה אינטימית או אישית מדי עשויה להסב לחוסר נוחות לעובדי המשרד שלכם. בכך שאתם מתלבטים, אומר דרשני, פשוט הימנעו מכך בכל מחיר.
  4. ישנה אמירה ישנה, אבל ממש נכונה, שטוענת כי "אסור לצייץ, לברך או לאכול בדרך להצלחה". הסוד להימנעות מטעויות של בחירת מתנות במשרד הוא להבין היטב מה הינם כללי היסוד שאינם כתובים שחור על גבי לבן. תבקשו מעובדי המשרד שלכם מספר רעיונות יצירתיים למתנות לפני החגים, שהם קיבלו בעבר והיו מבסוטים מהן, על מנת לחוש את הלך הרוחות הכללי של הרעיונות ולאמוד את סך העלויות באופן כללי, כדי להימנע מכל מיני תרחישים של תג מחיר גבוה מדי, או בחירה לא טובה של מתנות לעובדי המשרד שלכם.
  5. במידה ואתם מעניקים מתנות לעובדי המשרד שלכם, מומלץ כי תנסו להשיג דבר מה לכל עובדי המשרד. על אותו המישור, במידה ויש כמה מנהלים במשרד שלכם, כדאי שתימנעו מלהראות עדיפות למנהל מסוים באמצעות נתינה של מתנה יקרה מדי. כדי להימנע מתרחישים מביכים שכאו, תבחרו באותו סדר גודל של מתנות למשרד לכל העובדים או לכל המנהלים.
  6. תימנעו מהוצאות כספיות מיותרות – זה עשוי להיות מאוד מפתה לפתוח את הלב ואת הכיס שלכם בבחירה של מתנות למשרד, אך אל תיתנו יותר מדי מקום של כבוד לרוח החג או לתחרות משרדית לפגוע לכם בהכנסות העסקיות שלכם. בפרט במידה ואתם שוקלים לבחור מתנה למנהל המשרד, מתנה אקסטרווגנטית מדי עשויה לגרום לכם להיראות גוזמנים מדי. 

האם קיט קיץ שמאפשר DIY ישפיע על הבריאות הנפשית של העובדים שלכם לטובה?

נראה כי בחירה של קיט קיץ בשיטת עשו זאת בעצמכם היא דרך מעולה להרוג קצת זמן לפעילויות של DIY שעשויות להיות מאוד מגוונות ובעלות השפעה חיובית על הבריאות הנפשית של העובדים שלכם. מטפלים באומנות עוסקים מזה זמן רב במחקרים על הסגולות הבריאותיות ועל הרווחה של פעולות היצירה. סקירה שבוצעה לפני יותר משני עשורים גילתה, כי עיסוק ויצירה יכולים לעזור בשינוי מצב רוח לחיובי, שיפור איכות החיים והרווחה, הפחתת מתחים או חרדות, וכיוצא בזה.

מחקרים נוספים מצאו כי בני אדם שעסקו בפעולות של מלאכה ושל אומנות, כמו לדוגמה – כתיבה יצירתית, מוסיקה, מלאכת טקסטיל או ציור חוו רמות יותר נמוכות של מצוקות נפשיות, וכן הם חוו  רמות יותר גבוהות של שביעות רצון וסיפוק מהחיים ותפקודים נפשיים גבוהים יותר.

מדוע ערכות לעובדים ייטיבו עם העובדים שלכם?

ערכות לעובדים בדמות של יצירות אומנות מתוך מקום של חוסר מודע או של חוסר מחשבה היו מאז ומתמיד, אבל אפשר להכניס אותן לסיסטם ולהפוך אותן לדבר מאוד יצרני. זה לא רק דרך להפיג את השעמום גרידא, כי אם יש בכך המון יתרונות בריאותיים נפשיים, לרבות – חשיבה מחוץ לקופסה, הרפיה, השבת הזיכרון, הפחתת לחץ, או ויסות של מצב רוח חיובי, וכיוצא בזה.

מה יספקו לכם כובעים ממותגים?

כובעים ממותגים הינם כובעים ששמם הולך לפניהם עם הלוגו או הסמל של בית העסק. מדובר אודות מוצרים שמשמשים לרוב לשם יעדי קידום מכירות ונותנים אותם ללא חיוב כספי ללקוחות של החברה. כאשר הם מיושמים כראוי, נראה שהאסטרטגיה הזאת משפרת בצורה דרסטית את זהות המותגים.

רשימת ההפתעות
Sign in

No account yet?