12Buy מתנות ממותגות
0
Page 1
0
Page 1
0
Subtotal: 0

הרשימה שלך עדיין ריקה

עוד שניה היא עולה על הקורקי ובורחת.

למה שלא נפנק אותה במשהו?

המוצרים שלנו

מגזין 12Buy

ברכות לעובדים

ברכות לעובדים

למילים יש השפעה רבה עלינו כבני אדם, ואתם כמעסיקים יכולים לשפר בקלות ובמהירות את המורל של העובדים ואת המוטיבציה שלהם לעבוד באמצעות ברכות לעובדים במגוון הזדמנויות – בחגים, בימי הולדת, ברגעי שיא וגם בתחילת הדרך בעסק או בזמני פרידה. במאמר שלפניכם תוכלו לגלות את כוחן של הברכות לעובדים ולהבין איך אתם יכולים לפרגן לעובדים שלכם ביעילות וביד רחבה.

למה צריך לברך את העובדים שלנו?

מעסיקים צריכים לשבח ולברך את העובדים שלהם בכל הזדמנות, כיוון שהכרה בעבודה הקשה וברכות בעת הקבלה לעבודה, בעת עזיבה או בכל הזדמנות אחרת הן מניעים רבי עוצמה המשפרים את מורל העובדים, את גיוון חוויית העובד, את שביעות הרצון מהעבודה ואת הביצועים הכוללים. כאשר עובדים מקבלים הכרה על מאמציהם, ההערכה העצמית שלהם גדלה ותחושת הערך שלהם בתוך מקום העבודה גדלה אף היא, מה שמוביל למעורבות ונאמנות מוגברת.

ברכה לעובד מצטיין

הכרה בביצועים יוצאי דופן של העובדים המצטיינים שלכם מספקת הזדמנות לחגוג הישגים אישיים וגם מציבה רף גבוה לכל הצוות. שבח לעובדים מצטיינים מדגיש בפומבי את מחויבות הארגון למצוינות ומעורר השראה באחרים לשאוף להישגים דומים. וכמובן, אחרי שהם רואים את המתנות לעובד המצטיין שאתם מספקים, העובדים מקבלים תמריץ חזק להישאר בארגון ולשאוף להגיע למקום הזה בעצמם.

דוגמה לברכה לעובד מצטיין

החריצות והנחישות שלכם מעוררת השראה ואנחנו שמחים וגאים שאתם כאן איתנו, מדי יום אתם מתעלים על עצמכם, ואין ספק שההשקעה הרבה שלכם מעידה רבות על העתיד המזהיר שלפניכם. כל הכבוד!

ברכה ליום הולדת של עובדים

יום ההולדת הוא אחד הימים הכי שמחים ומהנים בחייהם של בני האדם, וגם לכם יש תפקיד חשוב ביום הזה. כל עובד ישמח לדעת שהמעסיק זוכר את יום ההולדת שלו, ועל אחת כמה וכמה לקבל מהמעסיק מילים חמות ליום ההולדת בתוספת מתנה חמודה ופרקטית. השקעה בברכה ובמתנה ליום ההולדת מראה היטב שאכפת לכם מהעובדים שלכם ומרווחתם.

דוגמה לברכה ליום הולדת לעובד

מזל טוב ליום ההולדת, מאחלים לכם הצלחה, בריאות איתנה, שפע שמחה והרבה אהבה. זוהי ההזדמנות שלנו לומר לכם גם תודה על עבודתכם המסורה ועל הנכונות לקדם את כולנו לשלב הבא. אוהבים, משפחת (שם העסק שלכם כאן)

ברכה לעובד חדש וברכה לעובד שעוזב

קבלת חברי הצוות החדשים בברכות והכרה מייצרת רושם ראשוני חיובי, ומשרה תחושת שייכות ומוטיבציה כבר מההתחלה. באופן דומה, ברכות ושבח לעובדים העוזבים מראה כבוד לתרומתם, ומדגישה את המחויבות של הארגון לצמיחתם המקצועית.

דוגמה לברכה לעובד חדש

ברוכים הבאים לבית החדש שלכם, מקווים שהמסלול החדש שלכם בקריירה יניב פירות רבים, הצלחה וסיפוק רב. מאחלים לכם השתלבות קלה ומהירה ומחכים בציפייה לחגוג איתכם בקרוב את ההצלחות שלכם בתפקיד.

דוגמה לברכה לעובד שעוזב

אנחנו נפרדים מכם בצער אך שמחים על הדרך שאתם סוללים לעצמכם לעתיד מצליח, אין ספק שזכינו בעובד מיוחד ונהדר שיהפוך כל מקום עבודה חדש למלא אור והצלחה. מאחלים הרבה הצלחה ומקווים לשמור על קשר.

עם מה נלווה את הברכות לעובדים?

למילים יש השפעה רבה על הביטחון העצמי של העובדים, ואתם תמיד יכולים להעצים את האפקט באמצעות הענקת מתנה פיזית כמו מארזים לעובדים נוסף על המילים החמות:

  • מתנות לחגים – כל כמה חודשים המעסיקים מעניקים מתנות לחגים, בין שמדובר בראש השנה, בפסח או באחד החגים הקטנים יותר שבדרך כמו חנוכה או ט"ו בשבט, כדי שהחג של כולם יהיה שמח במיוחד וכולם ירגישו שהעסק משקיע בהם בחזרה
  • ביגוד ממותג – אחת המתנות הנפוצות לקבלת עובדים חדשים לצוות, שיכולה להתאים גם בסיטואציות אחרות, היא פריטי לבוש ממותגים מכל הסוגים – תיקים נוחים ואופנתיים, גרביים עבים, נעלי בית או כפכפים לחוף הים, משקפי שמש איכותיים והרשימה עוד ארוכה. המתנה הזו היא שילוב של מוצר פרקטי עם היכולת להתגאות במותג ובזהות העסק שהעובדים נמצאים בו
  • ציוד משרדי – עוד מתנה המתאימה לעובדים חדשים ולהזדמנויות אחרות היא מוצרים ואביזרים למשרד. שדרגו את סביבת העבודה של העובדים שלהם באמצעות מוצרים כמו מעמד למחשב או לטלפון, מנורת LED איכותית, כלי כתיבה או כריות ישיבה ארגונומיות וכריות לכף היד לשמירה על הבריאות הפיזית שלהם
  • מוצרי לייף סטייל – המתנות שאתם מעניקים לעובדים יכולות להיות רלוונטיות גם לזמן הפנאי שלהם. קיימים מגוון מוצרי לייף סטייל שאתם יכולים לתת להם כאות הוקרה על עבודתם כמו פנס מקצועי, שעון חכם, סט כלי אוכל לפיקניק, מחצלת גדולה ואיכותית ועוד. קטלוג המוצרים באתר שלנו משתנה וגדל כל הזמן כדי שתוכלו למצוא מתנות המתאימות לכל העובדים שלכם

סיכום

טיפוח תרבות חיובית במקום עבודה חיוני למשיכת כישרונות מובילים, גיוסם ושימורם בעסק. שיטה אחת לשיפור חוויית העובד היא באמצעות ברכות בשלבים השונים של דרכם בחברה. על ידי קבלת פנים חמה של אנשי צוות חדשים, פרידה בכבוד מעובדים שעוזבים ושליחת איחולים ליום ההולדת, המעסיקים יכולים ליצור סביבת עבודה תומכת, מכילה וחיובית. לברכות האלו כדאי תמיד לצרף מתנות חומריות שיהפכו את חוויית העבודה שלהם לטובה ונוחה יותר כמו ציוד משרדי ארגונומי, או באמצעות פריטי לבוש נוחים ואופנתיים או מוצרים נוספים שישפרו את זמן הפנאי שלהם.

רשימת ההפתעות
Sign in

No account yet?