12Buy מתנות ממותגות
0
Page 1
0
Page 1
0
Subtotal: 0

הרשימה שלך עדיין ריקה

עוד שניה היא עולה על הקורקי ובורחת.

למה שלא נפנק אותה במשהו?

המוצרים שלנו

מתנות לעובד מצטיין – איך לבחור מתנה שימושית לעובד אהוב?

מתנות לעובד מצטיין

קניית מתנות לעובד מצטיין היא הדרך להביא לידיעתו את מידת ההערכה של מקום העבודה על תרומתו להצלחת החברה. קניית מתנה דוגמת תיק ללפטופ, בקבוק מים ממותג או ערכות ומארזי מתנה המכילים מוצרי טיפוח, הן אמצעי מצוין לחיזוק הקשר של העובד עם מקום העבודה. עם זאת, מוטב להסתייע בשירותיה של חברה המתמחה בבחירת מתנה התואמת את הקשר בין העובד למעסיקו.

חשיבות תגמול עובדים מצטיינים

מנהלי חברות סוברים לעיתים כי הגורם העיקרי המחבר את העובד למקום העבודה הוא התגמול הכספי. יחד עם זאת, ברור כי מקום עבודה שאינו מעניק מתנות לעובד מצטיין דוגמת קיטים לעובד מצטיין, ערכות ומארזי מתנה, תיק ללפטופ או בקבוק מים ממותג, הוא אינו מקום עבודה מיטיב, ללא קשר לרמות השכר הנהוגות בו. 

מסיבה זו, לתגמול החיובי, דוגמת התיק גב למחשב או בקבוק ממותג יש ערך משמעותי לא פחות מהשכר עצמו. לצד הצורך במתן תגמול חיובי לכל עובד, רצוי ליצור תמריצים נוספים אשר יהיה בהם כדי לייצר הבדלה המוכרת על ידי מקום העבודה, בין עבודה ברמה נמוכה או בינונית לבין עבודה ברמה גבוהה הכוללת תגמול בדמות מתן ערכות ומארזי מתנה או קיטים לעובד מצטיין. 

בחירת עובד מצטיין כאמצעי תגמול

אחת הדרכים ליצירת מנגנון תגמול חיובי היא על ידי יצירת מוסד העובד המצטיין הכולל חלוקת מתנות לעובד מצטיין. ניתן לעשות זאת על ידי הכרזה חודשית או שנתית ביחס לפרק זמן מוגדר אחר. כמו כן, ניתן להגדיר קריטריונים להצטיינות אשר יצביעו מראש על מידת ההשקעה המצופה מן העובד אשר יזכו אותו בקיטים לעובד מצטיין או ערכות ומארזי מתנה הכוללים תיק ללפטופ.

חלוקה חודשית של ערכות ומארזי מתנה, קיטים לעובד מצטיין ממגוון תחומי עניין, תיק ללפטופ או בקבוק מים ממותג, אינם מהווים הוצאה מכבידה עבור החברה, ומנגד מאפשרים להחצין את הערכת מנהלי החברה כלפי עובדיהם. ניתן למצוא ערכות ומארזי מתנה, בקבוק מים ממותג או תיק ללפטופ במגוון רמות מחירים בהתאם להוצאה הרצויה. 

מתנות לעובד מצטיין – להימנע מיצירת נזק העולה על התועלת

רכישת מתנות לעובד מצטיין שאינן הולמות מבחינת ערכן ומאפייניהן את הערך של מאמציו של העובד המצטיין, עשויות לגרום נזק העולה על התועלת שבנתינתה. ניתן להימנע מכך על ידי רכישת ערכות ומארזי מתנה איכותיים, קיטים לעובד מצטיין ההולמים את כישוריו, תיק ללפטופ אשר מהווה פתרון פרקטי או בקבוק מים ממותג בעל עמידות לאורך זמן. 

הענקת מתנה בעלת ערך נמוך במיוחד המעידה על המעסיק כמי שהעניק אותה רק כדי לצאת ידי חובתו, עשויה להוביל דווקא לאפקט הפוך מזה שהמתנה נועדה להשיג. חברת BUY12 מצטיינת בהתאמת ערכות ומארזי מתנה הולמים, קיטים לעובד מצטיין באיכות גבוהה לרבות כאלו הכוללים תיק ללפטופ או בקבוק מים ממותג. 

תגמול קבוצה של עובדים מצטיינים

בעת מתן מתנות לעובד מצטיין על תרומתו לחברה, אין הכרח לבחור רק עובד אחד אשר יזכה לתגמול, וניתן לתגמל מחלקה שלמה של עובדים שכל אחד מהם יקבל קיטים לעובד מצטיין או ערכות ומארזי מתנה. ניתן לעשות זאת במקומות עבודה בהן פועלות מספר מחלקות, וזאת על מנת לחזק את הקשרים בין עובדי המחלקות ולדרבן אותם להגביר את מידת שיתוף הפעולה ביניהם.

ניתן לתגמל את מחלקת העובדים שהישגיה היו בולטים ביותר ביחס לפרק זמן מסוים, על ידי חלוקת ערכות ומארזי מתנה או קיטים לעובד מצטיין במגוון תחומים, תיק ללפטופ לכל עובד מחלקה או בקבוק מים ממותג שיישא את שם החברה גם מחוץ לתחומיה.

מתנות לעובד מצטיין בתחום המכירות

תחום המכירות מכיל עובדים בעלי יכולות ורבליות גבוהות וחיבה לתחרותיות והישגיות. הצטיינותו של עובד בתחום זה עשויה לבוא לידי ביטוי ביכולתו של העובד למכור את המוצר המשווק על ידי החברה ולהעלות את ההכנסות של החברה.

על כן, מומלץ להעניק לו מתנה בעלת ערך אשר יש בה כדי לבטא את תרומתו להכנסות החברה. ניתן להעניק לו ערכות ומארזי מתנה יוקרתיים או קיטים לעובד מצטיין. קיטים לעובד מצטיין יכולים להכיל מוצרי איכות כגון תיק ללפטופ מחומר איכותי ומעוצב או בקבוק מים ממותג בעל יכולת לשימור טמפרטורת המים לאורך זמן. 

מתנות לעובד מצטיין בתחום שירות הלקוחות

הצטיינותו של עובד בתחום שירות הלקוחות באה לידי ביטוי בפידבק החיובי המתקבל בעניינו על ידי הלקוחות, בין אם במילוי סקרים ובין אם בפניה יזומה מצד הלקוח אודות היחס לו זכה מהעובד. לעובדי שירות לקוחות ערך רב עבור כל חברה, אודות שהם למעשה הפנים והפה של החברה בפני הלקוחות אשר מספקים הכנסות לחברה אשר מהוות את הבסיס לקיומה ושגשוגה.

פעמים רבות, חרף מכירה של מוצר איכותי, עשוי לקוח של החברה לוותר על שירותיה או להפסיק את ההתקשרות עמה בעקבות התנהלות לא נאותה של עובד שירות לקוחות. מסיבה זו, על המתנות לעובד המצטיין בתחום שירות הלקוחות דוגמת בקבוק מים ממותג, תיק ללפטופ, קיטים לעובד המצטיין או ערכות ומארזי מתנה, להיות בעלת ערך ולהצביע על השקעה והערכה לפועלו של העובד.

מתנות לעובד מצטיין בתחום הייצור

תחום הייצור הוא הלב הפועם של חברות ועסקים רבים. תחום הייצור כולל פעמים רבות מספר מחלקות אשר פועלות על פי חלוקה מקצועית. תחום זה עשוי להיות שוחק ומכני מאוד, ולכן חשוב לייצר תמריצים אשר ייצרו מוטיבציה מתחדשת בקרב עובדי הייצור. ניתן להתרשם ממגוון מתנות פוטנציאליות באתר של חברת BUY12 המנוסה בתחום זה. 

תגמול הולם לעובד הייצור

ניתן לתגמל את עובדי הייצור על ידי יצירת מסורת הכרזה על עובד מצטיין במחלקות אלו באופן חודשי, תוך חלוקת מתנה בעלת ערך כגון ערכות ומארזי מתנה או לחילופין קיטים לעובד מצטיין. אותם קיטים לעובד מצטיין יכולים להכיל מוצרים מתחום הקוסמטיקה והטואלטיקה. כמו כן, ניתן להעניק לעובד בקבוק מים ממותג הניתן לנשיאה במהלך יום העבודה. 

מתנות לעובד מצטיין בתחום ההוראה וההדרכה

האיכות וההשפעה של עבודת המדריך או המורה עשויה להתברר גם שנים רבות לאחר האינטראקציה עם תלמידיו. הערכה לעובד הוראה מצטיין, הבאה לידי ביטוי במתן קיטים לעובד מצטיין המכילים תיק ללפטופ המשמש אותו ביום העבודה או בקבוק מים ממותג, עשויים לתרום רבות לתחושת החיבור שלו עם המוסד הלימודי בו הוא עובד.

מתנות לעובד מצטיין בתחום המזון

גם הצלחתו של בית עסק בתחום המזון מושפע רבות ממידת ההשקעה של עובדיו, בין אם מדובר באדם המופקד על הכנת משקאות, מזון או שטיפת הכלים. משכך, רצוי לתמרץ את העובדים בעסק על ידי בחירת עובד מצטיין אחת לפרק זמן מסוים שיזכה לקבל אחת מתוך מגוון מתנות לעובד מצטיין כגון בקבוק מים ממותג, תיק ללפטופ ערכות ומארזי מתנה או קיטים לעובד המצטיין. 

מתנות לעובד מצטיין בשדרת הניהול

חברות גדולות כוללות שדרת ניהול הכוללת סמנכ"לים האחראים על מספר אספקטים של החברה, כגון כספים, תפעול ושיווק. אולם ראוי להוסיף אל כל אלו גם הערכה בדמות מתנה למי מהמנהלים אשר ראוי להערכה עבור תרומה יוצאת דופן לפעילות החברה בדמות ערכות ומארזי מתנה מפנקים במיוחד, קיטים לעובד מצטיין, תיק ללפטופ העל איכות גבוהה או בקבוק מים ממותג. 

קניית מתנות לעובד מצטיין – הצלחת העובד היא הצלחת העסק

מוסד העובד המצטיין לחיבור העובדים אל העסק, יוצר תמריץ עבור העובד וכפועל יוצא מכך, תורם לביסוס החברה מבחינת ההון הכספי וההון האנושי שבה. מסיבה זו, חשוב להשקיע מחשבה רבה בבחירת מתנות לעובד המצטיין, כגון בקבוק מים ממותג, תיק ללפטופ או קיטים לעובד מצטיין, אשר ימצבו את החברה כמי שדואגת לעובדיה, וחשוב מכל, מעריכה את תרומתם באופן מוצהר. 

רשימת ההפתעות
Sign in

No account yet?