12Buy מתנות ממותגות
0
Page 1
0
Page 1
0
Subtotal: 0

הרשימה שלך עדיין ריקה

עוד שניה היא עולה על הקורקי ובורחת.

למה שלא נפנק אותה במשהו?

המוצרים שלנו

4 דגשים לרכישת מתנות לעובדי המשרד שלכם

אתם מנהלים חברה או עסק מצליח? כנראה שזה גם בזכות העובדים הנפלאים שלכם. אז אם בא לכם לפנק אותם, להראות שאתם מעריכים את העבודה הקשה שלהם ואתם אומרים על כך תודה, תוכלו לעשות זאת באמצעות מתנות שתתנו לכל אחד ואחת מהם. אספנו בשבילכם מספר דגשים שחשוב לעשות וכמה גם שעדיף שלא. על כך ועוד מוזמנים ומוזמנות לקרוא בכתבה שלפניכם.

מתנות לעובדי החברה שלכם

ראשית לפני שנתחיל, חשוב לעשות את ההבחנה בין האדם לו אתם קונים את המתנה. כשקונים מתנה לעובד שלכם זה שונה מאשר לקנות מתנה לחבר או בן משפחה. כאשר במצב כזה הרכישה עשויה להיות יותר פשוטה, אתם מכירים היטב ומקרוב את החבר ויודעים מה הוא אוהב או צריך. כמו כן, תוכלו לשאול אותו בצורה פשוטה אם יש דבר שירצה לקבל במתנה.

עם זאת, כשמדובר בעובדים שלכם המצב קצת שונה. אתם פחות יודעים כנראה מה הטעם שלו ומה הוא בדיוק רצה לקנות ולא יצא לו עדיין. כמו כן, עדיף לקנות מתנה אחידה לכל העובדים בכדי לא ליצור מצב של הבדלים. במצב כזה צריך שהמתנה שתבחר תתאים למספר אנשים, מה שמוסיף על הקושי בבחירה שלה. 

ישנן מספר מתנות שלא כדאי שתתנו לעובדים שלכם אותן נציג כעת. אך לפני כן, חשוב לזכור כלל ברזל, המטרה של המתנה לעובדים היא ברורה, צריך שהיא תשדר להם שאתם מעריכים אותם ורואים את העבודה הקשה שהם עושים בארגון או בחברה. לכן, תשקיעו במתנה מחשבה, זמן ולפעמים גם כסף. 

עדיף שלא

למרות שאתם לא מכירים בצורה קרובה את כל העובדים, יש דברים שסביר להניח שרובם לא ישמחו לקבל. כך למשל מתנות שעשויות להעליב אותם ולהתפרש אצלם בצורה לא חיובית. כך לדוגמא במידה ותביאו להם סט עם דיאודורנט, סבון גוף או בושם. אתם אולי תתכוונו לפנק אותם, אך הם יכולים לחשוב על פרשנויות שונות, כמו שאולי אתם רומזים להם דבר מה לגבי הריח שלהם.

יש מקומות שנוהגים להביא שי שמורכב בעיקר ממתקים לא בריאים במיוחד. נכון, שוקולד זה דבר טעים, אך יש אנשים שמעדיפים לשמור מסיבות כאלה ואחרת. לכן, אם תרצו שבאמת העובדים שלכם יהנו מהמתנה שתביאו להם, כדאי להביא מזון שמתאים עבור כולם, למשל פירות. באופן זה, חשוב לשים לב אם יש אלרגיות מסוימות לאחד העובדים שלא תחטאו למטרה שלכם.

מה כן?

נציג בפניכם ארבעה דגשים שחשוב להתייחס למתנות שכן קונים לעובדים. ראשית, למרות שהמתנה היא זהה עבור כל העובדים, ניתן ורצוי להוסיף פן אישי לכל עובד ועובדת. כאשר תוכלו לשים תמונה משמעותית לעובד יחד עם המטרה, או לכתוב בכתבה קטנה בצירוף שמו של אותו עובד. תוכלו גם להוסיף לוגו של החברה כדאי להפוך את המתנה לייחודית יותר עם גאוות יחידה.

שנית, חשבו איזה מתנה יכולה להיות גם פרקטית עבור העובדים שלכם. אם באמת יש לכם רצון שהעובדים ישתמשו במתנה והיא לא תשב להם אי שם במחסן. תוכלו בהקשר זה לרכוש עבורם מתנה שקשורה לעבודה ותעזור להם להיות עובדים משמעותיים יותר. כך לדוגמא תוכלו לקנות להם מתנה שקשורה לציוד משרדי, או כזו שקשורה למחשב נייד כמו מטען או כיסוי. נסו לעלות את השאלה "האם העובדים ישתמשו בכך?".

נסו לבחור מתנה שהיא מיוחדת, לא כזה שהעובדים שלכם קיבלו כבר בחג הקודם או בעבודה שהיו בה לפני כן. אתם רוצים שהם יופתעו ויתרגשו מהמתנה ושלא ירגישו ששוב לא באמת חשבו עליהם. נסו למצוא מתנה מקורית, או להפוך מתנה בנאלית למקורית יחד עם כיתוב מיוחד, צבע מגוון ועוד. 

לבסוף, חשוב לקחת בחשבון את עניין התקציב. נכון, חשוב להשקיע במתנות, אך במידה ויש לכם הרבה עובדים העניין יכול לצאת עסק די יקר. חשבו על מתנות שיעמדו בתקציב מסוים אותו הגדרתם מראש עבור נושא זה. דווקא כשתגדירו תפקיד יצטמצמו האופציות וכך תוכלו להיות ממוקדים יותר בבחירה. 

כמו כן, כיוון שאתם קונים את המתנות בצורה רחבה ובכמות גדולה, תוכלו לנסות לבקש מבית העסק לעשות עבורכם מחיר משתלם.

איפה לקנות?

ישנן חנויות שונות שמציעות מגוון רחב של מתנות שמתאימות בעיקר למצבים כאלה. כך תוכלו בין היתר לבדוק בחנות 12buy אשר מציעה מוצרים רבים ושונים. בחנות ניתן למצוא כוסות, לבוש, ציוד למשרד, תיקים, בקבוקים ועוד. כמו כן, על חלק מהמוצרים ניתן להוסיף לוגו של החברה.

בסיכומו של דבר

מתנות לעובדים הן דבר חשוב, בעיקר אם אתם רוצים להגיד להם תודה בצורה יפה ומושקעת. כדאי לקחת בחשבון שרכישה של המתנות צריכה להיות עם מחשבה, מה לא לעשות ועל מה לשים דגש. כך חשוב לבדוק שהמתנה היא מקורית, לא יכולה להיראות מעליבה באיזה שהיא צורה, עומדת בתקציב שהגדרתם וכן, פרקטית ושימושית עבור העובדים שלכם. אם רוצים אפשר להוסיף פן אישי או קבוצתי, כמו לוגו של החברה ליצור גאוות יחידה.

רשימת ההפתעות
Sign in

No account yet?