12Buy מתנות ממותגות
0
Page 1
0
Page 1
0
Subtotal: 0

הרשימה שלך עדיין ריקה

עוד שניה היא עולה על הקורקי ובורחת.

למה שלא נפנק אותה במשהו?

המוצרים שלנו

איך בוחרים מתנה ממותגת?

מגיע ראש השנה, חג אחר או אפילו אירוע מיוחד שאתם רוצים לציין בחברה? יש לכם עובדים נפלאים שאתם רוצים להראות להם את הערכה והתודה שלכם? הדרך הקלה לעשות זאת היא באמצעות מתנות לעובדים, כאשר כדאי מתנה אחת זהה לכולם. מה שעשוי להיות מורכב הוא בחירת המתנה. אז מה כדאי עט, בקבוק או תיק ללפטופ ממותגים? על כך ועוד מוזמנים ומוזמנות לקרוא בכתבה שלפניכם.

נתחיל במה לא כדאי

לבחור מתנה לעובדים מצד אחד יכול להיות דבר פשוט ומצד שני קצת מורכב. כאשר קונים מתנה לעובדים צריך לקחת בחשבון את היחסים ביניכם, כלומר שזו לא מתנה לבן משפחה או חבר. אתם לא בהכרח מכירים אותם לעומק מעבר לשעות העבודה, לא יודעים מה הם אוהבים, צריכים או רוצים. לכן, המתנה צריכה להיות מתאימה למערכת היחסים ביניכם ומצד שני כן להיות טובה ומרגשת.

ישנם מספר דברים שחשוב לשים לב כשקונים מתנות לעובדים. קודם כל שבעת הבחירה תהיה אצלכם המטרה שהיא להראות להם שאתם מעריכים את העבודה הקשה שלהם בחברה או בעסק שלכם. תשקיעו מחשבה כדי שהם יקבלו מתנה שבאמת יאהבו. 

עדיף לקנות מתנה שאתם בטוחים שלא יכולה להתפרש לשני מובנים. הכוונה היא לקנות מתנה שהיא מצד אחד סולידית, מצד שני כן מיוחדת. כך לדוגמא במידה ותקנו לעובדים סבון גוף או בושם, יש כאלה שעלולים לפרש זאת כרמז עבה לכך שהם צריכים לעבוד על ריח הגוף שלהם. נכון, אם תקנו זאת לחבר קרוב כנראה שהוא לא יסיק זאת, אך כאשר מדובר בעובדים שלכם אתם לא רוצים לקחת סיכון.

בהקשר לכך, אתם צריכים לבחור מתנה שתתאים לכולם או לפחות לרוב העובדים. כאשר בימינו עניין התזונה הבריאה הוא יותר רווח, חשוב לקחת זאת בחשבון. מתנה שכוללת רק שוקולדים, לא בהכרח תתקבל בצורה יפה אצל כל העובדים. 

איך להחליט?

כדאי לבחור מתנה מוצלחת כדאי לעקוב אחרי מספר דגשים. ראשית, חשוב לבחור מתנה פרקטית עבור העובדים שלכם. אתם פחות רוצים שהעובדים שלכם יקבלו את המתנה וישר ישימו אותה אי שם בבוידעם, לכן בחרו מתנה שהיא באמת שמישה עבורם.

תוכלו לרכוש מתנות שקשורות לתחום העבודה כמו ציוד משרדי או כזו שקשורה למחשב הנייד הפרטי שלהם כמו תיק ללפטופ. הרבה עובדים נוהגים היום להשתמש במחשב נייד אישי ולא נייח כמו בעבר. לכן, תיק ללפטופ היא מתנה פרקטית בהחלט.

שנית, בחרו מתנה שהיא אחרת ולא כזו שהעובדים נוהגים לקבל מעת לעת. אם אתם באמת רוצים שהם יאהבו אותה והיא תפתיע אותם, חשבו לעומק מה לקנות בצורה מקורית, או לשפצר מתנה בנאלית למקורית יותר עם תוספות כמו כיתוב מיוחד. 

לבסוף, אחד הדברים שיכולים להפוך את המתנה ליותר טובה וייחודית הוא מיתוג שלה. לא משנה איזו מתנה תבחרו ברגע שתמתגו אותה עם לוגו של החברה או סמל אחר שלה, תוכלו להפוך אותה לאקסטרה אישית יחד עם גאוות יחידה מסוימת של החברה. 

מה כדאי ממותג?

אם בחרתם למתג את המתנה שווה שתכירו את חנות 12buy שמציעה מתנות מתנות לעובד חדש או לעובד וותיק. כך לדוגמא ניתן למצוא בה עטים ממותגים. עט הוא דבר שמיש מאד בעיקר במשרדים, מיתוג של עם שם החברה הוא טוב גם עבור עובד חדש שנכנס לתפקיד וגם עבור הלקוחות שיראו אותו. 

תוכלו גם להזמין דרכם בקבוק שומר חום ממותג בלוגו של החברה. יש לכך יתרונות רבים. קודם כל העובדה שהבקבוק לא מפלסטיק ויש לכך ערך של שמירת איכות הסביבה. הבקבוק שמיש לאורך זמן וניתן לשטוף אותו מידי פעם ולהשתמש בו תקופות ארוכות. כמו כן, העובדים יכולים להכין משקה חם בבית ולאורך הנסיעה למשרד לשתות מימנו, במידה ולא הספיקו לשתות קפה או תה בבוקר.

ניתן למתג בחנות שני סוגים של בקבוקים תרמי, כאשר לכל אחד המאפיינים שלו. שני הבקבוקים יכולים לשמור גם על קור וגם על חום בהפרשים שונים של שעות. באחד התכולה היא 500 מ"ל ובשני 420 מ"ל. הם מגיעים בצבעים שונים.

כפי שציינו, ניתן לקנות לעובדים תיק ללפטופ שגם אותו ניתן להזמין בצורה ממותגת מהחנות. לתיק יש תמיכה אורטופדית עבור הגב, יחד עם רצועות אחיזה מרופדות. צבעו הוא שחור וכך הוא מותאם לעבודה משרדית ומקצועית, משדר אלגנטיות.

תקציב

נכון שחשוב להשקיע, אך חשוב להיות מבוקרים לגבי עניין התקציב. אם אתם נוהגים לקנות מתנות רבות לעובדים, כדאי לדעת גם לשים גבול והחלטה מראש לגבי התקציב. 

בסיכומו של דבר

מתנות לעובדים הם דבר חשוב, לכן צריך להשקיע בהן מחשבה. חשוב שהמתנות יהיו פרקטיות, מיוחדות ולא חוזרות על עצמן ובעיקר ממותגות. מיתוג של מתנות עבור העובדים יכול לתת גאוות יחידה למקום העבודה. ניתן למתג מתנות שונות, כאשר ביניהן תיק ללפטופ, עטים ובקבוק שומר חום. מתנות אלה שמישות עבור כל העובדים ויכולות להיות תוספת נהדרת ליום יום שלהם ולהוסיף טאצ' מקורי.

רשימת ההפתעות
Sign in

No account yet?