12Buy מתנות ממותגות
0
Page 1
0
Page 1
0
Subtotal: 0

הרשימה שלך עדיין ריקה

עוד שניה היא עולה על הקורקי ובורחת.

למה שלא נפנק אותה במשהו?

המוצרים שלנו

מגזין 12Buy

הדפסת סובלימציה: מהי ואיך היא מתבצעת?

הדפסת סובלימציה

אחת השיטות המסורתיות להדפסה על חולצות ועל מוצרים נוספים היא הדפסת סובלימציה. זוהי שיטה המשתמשת בהמראה, כלומר מעבר של חומר ממצב צבירה מוצק לגז, כדי להדפיס בצורה איכותית את הצורה הרצויה על מגוון רחב של חומרים. אם אתם מחפשים מוצרים ממותגים שיש עליהם הדפסה איכותית – הדפסת סובלימציה יכולה להיות פתרון טוב בשבילכם.

מה זה הדפסת סובלימציה?

הדפסת סובלימציה היא שיטה שבה יוצרים הדפס איכותי ורציף על מוצרים לבחירתכם, כדי ליהנות מאיכות גבוהה ולהימנע מנקודות זעירות האופייניות למדפסת הזרקת דיו רגילה. בשיטה משתמשים בדיו ייחודי העובר חימום והמראה (מעבר ממוצק לגז בלי לעבור במצב צבירה נוזל), וכך הוא מתחבר למוצר שעליו מעוניינים ליצור את ההדפס.

מהם היתרונות של השיטה?

  • הדפסה איכותית ועמידה – השיטה המדויקת יוצרת הדפסים איכותיים ועמידים המחזיקים מעמד זמן רב ומספקים תמורה טובה למחיר
  • עלות נמוכה – לצד האיכות הטובה, המחיר של הדפסה כזו אינו בשמיים, והוא למעשה פתרון יעיל וגם משתלם להדפסה של כל מה שתרצו
  • מתאימה להדפסה על מגוון מוצרים – ההדפסה הזו יכולה להיות אפקטיבית על מגוון של מוצרים לבחירתכם – המשיכו לקרוא כדי להבין כיצד ההדפסה נעשית ועל אילו מוצרים אפשר להשתמש בה

איך ההדפסה מתבצעת?

העיקרון של ההדפסה הוא העברת הדיו בחימום מהנייר הייעודי למוצר על ידי העברתו ממצב צבירה מוצק ישירות לגז (המראה, או סובלימציה בלועזית). ההדפסה נעשית במכונה ייעודית המכילה את הציוד הנדרש – דיו סובלימציה, מכבש חום ועוד (ראו פירוט בהמשך המאמר). ההדפס מודפס באמצעות הזרקת דיו על נייר ייעודי, ומשם הוא והמוצר נכנסים למכבש. כאשר הדיו הופך לגז הוא יכול להתחבר בקלות לחומר היעד (לרוב פוליאסטר) ולהביא לידי התוצאה הרצויה.

על אילו מוצרים אפשר לבצע הדפסת סובלימציה?

הדפסת סובלימציה יכולה להתאים להוספת הלוגו שלכם או כל הדפס אחר על מגוון מוצרים. הינה כמה מהבולטים שבהם:

כוסות

אחד השימושים הנפוצים של הדפסת סובלימציה הוא ליצירת הדפסים על כוסות וספלים ממותגים. בין שאתם רוצים לספק לעובדים הספורטיביים שלכם בקבוק נוח לנשיאת מים באימונים, או דווקא ספל תרמי שישמור על הקפה (או התה, או השוקו) שלהם חם כמו שהוא יצא מהמכונה, הדפסת סובלימציה היא פתרון שיהפוך את פריטי השתייה שלהם לממותגים ואופנתיים.

חולצות

עוד אחד מהפריטים הנפוצים ביותר להדפסת סובלימציה הם חולצות ממותגות. הדפסת סובלימציה עובדת טוב מאוד על מוצרים שיש בהם פוליאסטר, וזוהי הסיבה שחולצות רבות עוברות הדפסה בשיטה זו. מוזמנים לעיין בקטלוג שלנו כדי למצוא פריטי ביגוד שתוכלו להעניק במתנה לעובדים שלכם בכל הזדמנות.

מוצרים שונים למשרד

הדפסת סובלימציה יכולה להתאים גם להוספת הלוגו שלכם למוצרים ואביזרים למשרד, גם כאלו העשויים מתכת. כל משטח טעינה אלחוטי, מנורה לשולחן, כרית או קלמר יוכלו לקבל את ההדפס שאתם רוצים באיכות גבוהה. אפשר להתאים את ההדפסה לכל צבע שתרצו כדי לוודא שאתם מקבלים מוצר ממותג שהוא לא פחות ממושלם.

הדפסת סובלימציה על מוצרי קד"ם

אם אתם מארגנים כנס מקצועי בקרוב או שאתם משתתפים ביריד או בכנס גדול יותר, אתם צריכים מרצ'נדייז להפיץ ומתנות ממותגות לכנסים לחלק לכל מי שמגיע לבקר אתכם. אנחנו ב-12BUY נספק לכם מגוון רחב של מוצרים המתאימים לחלוקה לכנסים כמו עטים ממותגים, רמקולים קטנים, פריטי סוואג שונים וגם ספינרים ומשחקים שאפשר להתעסק בהם בנסיעה, בזמן סיעור מוחות או בכל רגע שבו מנסים להתרכז. אתם תדאגו לבחור את המוצרים, ואנחנו נדאג שהלוגו שלכם או כל טקסט שתבחרו יודפסו בצורה איכותית עליהם כדי שתוכלו להגביר ביעילות את החשיפה שלכם.

מה נדרש לצורך ביצוע ההדפסה?

כדי להשלים בהצלחה ובאיכות גבוהה הדפסת סובלימציה, יש צורך בשלושה מוצרים עיקריים:

  • מדפסת סובלימציה – מדפסת הזרקת דיו המיועדת במיוחד להדפסת סובלימציה
  • נייר סובלימציה – הנייר שעליו מדפיסים את ההדפס הרצוי, וממנו הוא מועבר למוצר באמצעות מכבש החום. על הנייר יש שכבות של דיו ייעודי לסובלימציה
  • מכבש חום ייעודי – הדפסת סובלימציה מתבססת על תהליך ההמראה, ונדרש מכבש חום ייעודי המחמם את המוצר לטמפרטורה של כ-200 מעלות

סיכום

הדפסת סובלימציה היא שיטה יעילה היוצרת הדפסים באיכות גבוהה על מגוון מוצרים. ב-12BUY אנחנו משתמשים בין היתר גם בשיטה זו כדי להטביע את הלוגו שלכם או כל טקסט אחרי לבחירתכם על מגוון מוצרים כמו כוסות וספלים, חולצות וכל מיני מרצ'נדייז שאפשר להעניק לעובדים או לחלק במתנה בכנסים.

רשימת ההפתעות
Sign in

No account yet?