12Buy מתנות ממותגות
0
Page 1
0
Page 1
0
Subtotal: 0

הרשימה שלך עדיין ריקה

עוד שניה היא עולה על הקורקי ובורחת.

למה שלא נפנק אותה במשהו?

המוצרים שלנו

מתנות לעובדים: מייצרים סביבה שמחה, מצליחה ונעימה

מתנות לעובדים

הצלחת כל ארגון עסקי או חברה תלויה במידה רבה בעובדיה. עובדים מאושרים יוצרים סביבה משרדית טובה וכתוצאה מכך הם נהנים להגיע לעבודה ותפוקת עבודתם מורגשת. מלבד שכר משמעותי, ההערכה על העבודה הקשה שלהם מרחיקה דרך להבטיח שהם מאושרים. מתנות לעובדים שלכם היא אחת הדרכים להעריך אותם על כל מה שהם עשו. לא רק בזמני חגים אלא גם לימי הולדת, ימי נישואין, מבצעים וכדומה.

אז איך לבחור מתנות לעובדים שלכם?

ככל שהארגון שלכם צומח וגדל, המרחק בין העובדים להנהלה גם כן גדל. ישנן חברות שבהן אפילו העובדים נמצאים באזורי זמן שונים (במיוחד בזמן משבר הקורונה) וזה מקשה על יחסים טובים. מתנה לעובד יכולה לסגור את המרחק הזה, לקרב אותם זה לזה וליצור סביבת עבודה נעימה ומוצלחת לכולם. בנוסף, מתנה שמעניקים לעובדים, והיא מתחשבת ומוצלחת יכולה לגשר על הפער ולהביא לתחושת נאמנות המעודדת את העובד לעבוד בשיא יכולותיו.

כדי לבחור מתנות לעובדים שלכם, תחילה עליכם להכיר אותם מעט. נסו להסתובב בין העובדים שלכם, ייצרו שיחות קצרות וגלו מה התחביבים שלהם ומה מרגש אותם. באופן זה תוכלו להעניק להם מתנה מיוחדת שיש לה חיבור רגשי והיא כיפית לקבלה. כמובן שאם החברה שלכם כבר גדלה לממדים רציניים עליכם לנסות "ולקלוע" למתנה שתתאים למרבית האנשים. לדוגמא, גרביים ממותגות הן מתנה מדהימה מפני שכל עובד באשר הוא זקוק לגרביים, בין אם לסביבת העבודה או לבית.

המפתח להצלחה הוא "המגע" האישי שלך כאשר את בוחר את המתנה לעובד שלך. נקודות קטנות כמו התחשבות בתרבות ובמסורת של העובדים חשובות מאוד ומייצרות חיבור מדהים ומתחשב. זכור להוסיף נגיעה אישית כמו הודעת תודה שהופנתה באופן אישי לכל עובד ועובד שעושה הבדל עצום.

הכוח בהענקת מתנות ממותגות

אם אתם רוצים להעניק מתנות ממותגות לעובדים שלכם, חשבו בעיקר על אלמנטים פרקטיים. אין ספק כי הכוח בהענקת מתנה ממותגת מאפשרת לכם לפרסם בקרב החברה את שם המותג ולחזק אותו אך עליכם לחשוב על העובד שלכם ואולי לנסות ולייצר פריט שהוא שימושי כמו ספלים, כוסות בירה או אולי מארז חורף לעובדים, כזה שמשדר חמימות והוא מלא בדברים נחוצים למזג אוויר החורפי.

שלבו בין מתנה לעובד לבין בריאותו

בריאותו של כל האדם היא כנראה הדבר החשוב ביותר עבורו, ולכן אם אתם מסוגלים לייצר מתנה המשלבת בין השניים, לחלוטין מובטחת לכם הערכה רבה. חשוב לציין, בריאות אינה מתייחסת רק לרווחה הפיזית. היא מתייחסת גם למצב הרגשי של ההוויה. עובד בריא הוא עובד מאושר – זאת עובדה. אם אתה מנהל בחברה או הבעלים של החברה, אינך יכול להפריך את החשיבות שיש עלובדים מאושרים במשרד שלך. זה גם אומר שאתה צריך לדאוג לצרכי הבריאות של העובדים שלך ולא רק לביטוח בריאות מתאים. המתנה שלך גם צריכה לשקף את אותו הדבר. מתנות כגון שעוני כושר, הן לא רק בלתי נשכחות אלא גם מדברות על הדאגה שלכם לעובדים שלכם.

הגודל לא קובע

לפעמים בעת חיפוש מתנות לעובדים, ישנה נטייה לשכוח כי מינימליזם הוא לעתים קרובות קונספט מצליח. במקום לחפש מתנות בתקציב נמוך, חפשו מתנה במחיר בינוני אך מעודנת ואפילו פרקטית עבור העובדים שלכם. גודל המתנה עצמו אינו קובע, חשוב הרבה יותר לשים את הדגש על החיבור האישי וכמובן השימושיות במתנה.

הקשר בין הענקת מתנות לעובדים לבין מורל החברה

אי אפשר להפריז בזה בכלל. אנשים מאושרים הם אנשים שמייצרים, יוזמים ומעריכים. הבעת הכרת תודה מילולית היא קריטית בכדי ליידע את העובדים שלכם שאתם מעריכים אותם ואת העבודה שהם עושים. מחמאה כגון "כל הכבוד על העובדה הקשה" תמיד מוערכת. בקשת Input על הצורה שבה הדברים מתנהלים בחברה גם כן תדגים ותראה כי איכפת לכם מהעובדים שלכם ומהערך שהם מוסיפים לצוות. בנוסף, מתנה מראה שלקחתם את הזמן והמאמץ לבחור משהו. חשבו על זה רגע, הגיוני שהעובדים שלכם יהיו מחויבים לעבודה שלהם ברמת נאמנות גבוהה יותר אחר שהם קיבלו מתנה שווה "ומרימה". מתנה לחג או מתנת תודה בכל עת של השנה היא דרך פשוטה להגדיל את נאמנות העובדים להועיל הן לעובד והן לחברה. Win-win הקלאסי.

עם המתנות הקטנות, המהנות והתקציביות שלנו, אנחנו ב 12 Buy מספקים פתרון מתנות אישי מהימן לאנשים וארגונים כאחד. המתנות הניתנות להתאמה אישית שלנו מורכבות ממוצרים באיכות גבוהה, בעלות ערך רגשי וניתנות למיתוג המחזק את המותג שלכם ועוזר ליצור תרבות מסוימת בחרה או בארגון העסקי שלכם.

רשימת ההפתעות
Sign in

No account yet?