12Buy מתנות ממותגות
0
Page 1
0
Page 1
0
Subtotal: 0

הרשימה שלך עדיין ריקה

עוד שניה היא עולה על הקורקי ובורחת.

למה שלא נפנק אותה במשהו?

המוצרים שלנו

5 מתנות קיץ לעובדים שלכם שאתם חייבים להכיר

מתנות לקיץ לעובדים

כיום, יותר ויותר בעלי עסקים, חברות וארגונים כבר השכילו להבין את החשיבות של הענקת מתנות לעובדים שלהם. יש בכך המון סגולות, לרבות – הענקת מתנות לעובדים עשויה להניע אותם לעבוד יותר קשה בשבילכם, לחזק את המוטיבציה שלהם. כמו כן, מרבית העובדים שלכם עשויים להיות לאחר קבלת המתנה יותר פרודוקטיביים. המון עובדים, ואולי כל הארגון, מקבלים בוסט רציני במורל כאשר הם מקבלים מתנה. בנוסף לכך, מתנות לעובדים מראות להם שפשוט חשבתם עליהם, מה שבהכרח יגרום להם להרגיש שמעריכים אותם. יתרה מזאת, באם תעניקו מתנה לעובדים שלכם, בתור בוסים תיהנו מתחושה של נדיבות.

אנו ממליצים לכם בחום לקרוא את המאמר הנ"ל למן התחלתו ועד לתומו. בין היתר, תמצאו בו – 5 מתנות קיץ לעובדים שלכם שאתם חייבים להכיר…

מה הן 5 מתנות לקיץ לעובדים שלכם שאתם חייבים להכיר?

עונת הקיץ כבר פה, וכולכם בוודאי נרגשים להסיר מעליכם את כל שכבות הבגדים שעטפו אתכם היטב במהלך עונת החורף שהייתה קרה במיוחד. ואין מרגש יותר מללכת לבריכה או לים, ולהיחשף לכל פירות הקיץ המדהימים שיש לנו במדינת ישראל. ובתור בעלי עסק, מה יותר נפלא מלהעביר את המסר של בית העסק שלכם לעובדים עם כמה מתנות ממש נפלאות?

הענקות מתנות לקיץ לעובדים הכה חיוניים בעסק שלכם, בתור הכרת תודה, נחשבת למסורת בת דורות, כמו גם ימי כיף וימי גיבוש. מי שנותן מתנה זוכה לקבלת הערכה ממקבל המתנה, לחיזוק הקשר שלו עם הארגון, לתמיכה באסטרטגיות שלו, ובאופן כללי – לתחושות הרבה יותר חיוביות בקרב העובדים שלו. אי לכך, ובהתאם לזאת, נציג בפניכם כעת – 5 מתנות קיץ לעובדים שלכם שאתם חייבים להכיר – 

  1. המתנה לקיץ הראשונה לעובדים, שברצוננו להציג, היא תיק גב שיש בו יותר מעשרה בקבוקי פלסטיק, והוא עשוי מבד פוליאסטר יציב וממוחזר. כיס רחב ידיים מעטר את הפאנל הקדמי, שעמיד בפני כל שריטה, ובו רוכסן ותא מובנה ללפטופ. התיק הזה בהחלט יכול לשדר שיק טלאים ססגוני וינטג' ואומנות קלאסית במיטבה, שאין עובד שלא ישמח לקבל.
  2. והנה המתנה לעובדים השניה שלנו – כיסא לקמפינג קטן במיוחד, שמתקפל לכדי תיק נשיאה, ובו שרוך ביחד עם רצועה ייחודית לכתף. אפשר לחרוט עליו כמה מלים בנימה אישית, לשם הכרת התודה.
  3. והרי ההצעה השלישית שלנו למתנה לעובדים שלכם – כוסות לוויסקי שמותאמות באופן אישי, שאלו הם כוסות מזכוכית, כמובן, כמיטב המסורת עתיקת היומין. מדובר בכוסות מהממות ואלגנטיות, שמקבלי מתנה זאת מאוד יעריכו בפני עצמה, אך אם תצרפו נימה אישית, ההערכה שלהם תהיה כפולה ומכופלת. במידה ותחרטו על הכוסות את השם של העובדים, עם תוספת של כמה מלים חמות, העובדים שלכם ממש ירחפו מרוב שמחה.
  4. והנה התקדמנו למתנה הרביעית לעובדים שלכם – ואנו מציעים לכם להיות מקוריים יותר. אין מי שלא יכול להעניק כרטיס ברכה, או תודה. אומנם זה נחמד, אבל כמה דקות אחרי הוא נזרק לזבל,  מן הסתם. במקום זה תעניקו לעובדים שלכם שרשרת ייחודית בתור הכרת תודה אמתית. אומנם אתם יכולים לחשוב לרגע שמדובר על מתנה שהיא קצת יותר מדי אישית. אולי, אבל מה רע בזה?
  5. והנה כבר מסיימים עם המתנה החמישית – אם להיות יותר נועזים, נגיד לכם לבחור מתנה לעובד בדמות של פורטרט. במידה ויש אירוע ממש גדול לאחד העובדים שלכם בקיץ הקרוב, דיוקנאות שמותאמים באופן אישי בטוח ירגשו, יסנוורו ויפתיעו את מקבלי המתנה הזאת. זה יראה לעובדים שלכם שבאמת אכפת להם ממכם.

האם קיט קיץ שמאפשר DIY ימצא חן בעיני מקבל המתנה?

מביני עניין מצהירים בריש גלי, כי קיט קיץ שמאפשר ליהנות ממתנה בשיטה של DIY מעל לכל ספק ימצא חן בעיני מקבל המתנה. זה יכול להיות יצירות אומנות של פזלים עם המון חלקים, הרכבה של נרות אדמתיים עם ניחוחות של קיץ. מתנות שכאלו מוסיפות נופך ייחודי בלי להגיד מלה נוספת, והם בהחלט יתרגמו את ההערכה שלכם הלכה למעשה.

האם ערכה לעובד במתנה תסייע לכם בשימור עובדים?

לא קיים כל עוררין על כך כי ערכה לעובד תסייע לכם בשימור עובדים. כידוע, עובדים שבעי רצון ומאושרים גורמים לחברה להמריא לשחקים, הם מניעים בחדווה את הייצור, תוך כדי כך שהם מבטיחים שהלקוחות שלכם ייהנו מחוויה משביעת רצון מהשירותים או מהמוצרים שאתם מספקים. עם חלוף השנים, גילו המון בעלי חברות כי שמירה על מעורבות העובדים בתפקיד שלהם עשויה להיות מאתגרת באמת. ברגע שעובדים מנותקים, זה בא על חשבון בית העסק, כאשר הם מחוברים, תיהנו מלקוחות מרוצים ומתפוקה מקסימלית.

האם מארז לעובד במתנה יוכיח את ההערכה של המעסיקים אליו?

מעבר לכל ספק, מארז לעובד במתנה יוכיח את ההערכה שלכם כלפיו. חרף העובדה שכל בית עסק חייב לטפל באלף ואחד דברים, כמו גם בעיות אישיות עם העובדים, קיימות פעולות על בסיס יום יומי שמעסיקים עשויים לנקוט בהן, על מנת לוודא שהעובדים שלהם ירגישו שמעריכים אותם, שממש רואים אותם. אחת מן הדרכים לעשות זאת, הקלה ביותר, היא באמצעות נתינה של המארזים לעובדים.

על פי המון מחקרים שבוצעו בתחום, נמצא כי הכרה בעובד על תרומתו ועל עמלו הרב, האינדיבידואליות והכישורים שלו, טומנים בחובם לחברה המון מעלות.

מדוע מתנות ממותגות חשובות לכל בית עסק?

אפשר לומר, בפה מלא, כי מתנות ממותגות מהוות את אחד מאבני הדרך של כלי השיווק הכי חשובים שיש לחברה להציע. מיתוג מוצלח ייצר חותם במוח של העובדים או של הלקוחות שלכם, יסרוק את השוק אחרי הספק הכי מוצלח, וייתן להם דבר מה שאותו יזכרו לטווח הארוך, וכולי. בעולם אופטימלי, מתנה ממותגת תציג אתכם באור ספציפי בפני העובדים או בפני הלקוחות שלכם, ובעצם, מדובר אודות אחת מן הדרכים הכי אפקטיביות לתקשר ולהציג נכונה את הארגון שלכם.

רשימת ההפתעות
Sign in

No account yet?