12Buy מתנות ממותגות
0
Page 1
0
Page 1
0
Subtotal: 0

הרשימה שלך עדיין ריקה

עוד שניה היא עולה על הקורקי ובורחת.

למה שלא נפנק אותה במשהו?

המוצרים שלנו

מגזין 12Buy

הדפסת טמפון – הדפסה דו ממדית חדשנית

הדפסת טמפון

מוצרים רבים מקבלים הדפסות שונות עליהם, מבקבוק עם לוגו החברה ועד חולצות עם כיתובים שונים. איך מטביעים את ההדפסה על המוצר בצורה האיכותית והמדויקת ביותר, בייחוד על מוצרים שאינם שטוחים? אחד הפתרונות המתאימים לטיפול באתגר הזה הוא הדפסת טמפון, שעליה נדבר כאן בהרחבה.

מה זה הדפסת טמפון?

הדפסת טמפון (שהשם שלה נגזר מטמפוגרפיה) היא שיטה שבה יוצרים הדפס דו ממדי על מוצר תלת ממדי. זהו סוג של הדפסת אופסט, שבה מכינים על לוח את הצבעים הנדרשים להדפסה ומשתמשים בכרית הדפסה עשויה סיליקון כדי ליישם את הצבעים על המוצר לפי הצורה הנדרשת, גם על משטחים הנחשבים בעייתיים יותר בשל קימור או קיפול. אם אי פעם תהיתם לעצמכם איך מדפיסים לוגו על כדור או על כל מוצר שאינו ישר לגמרי – זוהי בדיוק השיטה האיכותית והמדויקת ליישום.

הדפסת טמפון – כל היתרונות

  • האפשרויות רבות להדפסה על מגוון סוגי משטחים – שיטת ההדפסה הזו מאפשרת לכם להטביע את ההדפס הרצוי על כל צורת משטח ועל מגוון סוגי חומרים כמו סיליקון, עץ, מתכות מסוגים שונים, זכוכית, פלסטיק ועוד
  • הדפסה באיכות גבוהה – היתרון העיקרי של הדפסת טמפון הוא שהיא מאפשרת הדפסה באיכות גבוהה, בזכות השימוש בחומרי צבע איכותיים, במכונות הדפסה מתקדמות ובתהליכי ייצור מותאמים ויעילים
  • תהליך משתלם כלכלית – הדפסת טמפון הפכה עם הזמן לשיטה לא יקרה, והיא נגישה למגוון סוגים של לקוחות בכל הגדלים
  • צביעה בכמה צבעים בבת אחת – שיטת ההדפסה מאפשרת יישום של כמה צבעים בפעולה אחת, כדי להפוך את התהליך ליעיל ומהיר וליצור תוצאות מרשימות וצבעוניות

איך מתבצע תהליך ההדפסה?

כדי להבין לעומק את תהליך ההדפסה עצמו, נדבר עכשיו על כמה חלקים חשובים שבו:

שימוש בכרית הדפסה

תהליך ההדפסה בשיטה זו דומה להטבעת חותם. השיטה משתמשת בכרית סיליקון מיוחדת, הקולטת עליה את הצבעים הנדרשים ליישום על המוצר שבחרתם בו. לכריות האלו יש גדלים שונים המתאימים להדפסות גדולות או קטנות יותר וגם בצורות שונות, למשל כרית סיליקון עגולה שמטרתה לצבוע את חלקן הפנימי של קערות, או כרית סיליקון מלבנית להטבעת צורות אחרות.

גלופה

הגלופה היא הלוח שעליו מוכנים הצבעים ליצירת ההדפס הרצוי על המוצר. הגלופה מחזיקה את הצבעים בדיוק לפי הצורה המתוכננת, וכרית ההדפסה מונחת על הגלופה כדי להעביר את הצבעים אליה ומשם למוצר. הגלופה בדרך כלל עשויה חומרים עמידים כמו פלדה או פולימרים מיוחדים וגמישים, ובה יוצרים בתהליך מיוחד את התבנית שבה יונח הצבע להדפסה לפי הדרישות של הלקוח.

דיו ההדפסה

לפני שכרית ההדפסה מגיעה לגלופה כדי לאסוף את הדיו, יש צורך למרוח אותו בצורה מדויקת על הגלופה כדי שהוא יצטבר במקומות הנכונים וייצור את ההדפס הרצוי. זהו תהליך הנעשה בתהליך אוטומטי של המכונה או באמצעות העברת רולר מלא בצבע על הגלופה. הכרית מגיעה לתבנית מלאת הדיו, אוספת אותו באמצעות לחיצה של הכרית על הגלופה ומשם הכרית מועבר למוצר להדפסה.

הדפסה על אביזרי משרד

באמצעות הדפסת טמפון תוכלו להוסיף בקלות את הלוגו של העסק שלכם או כל הדפס אחר על כל מיני מוצרים ואביזרים למשרד, למשל פד לעכבר, עטים, קופסאות אוכל, כריות ועוד. אנחנו ב-12BUY חשבנו בשבילכם על מגוון של מוצרים שהעובדים שלכם ישמחו לקבל כדי לשפר את סביבת העבודה שלהם ואת האיכות שלה, ועל כל המוצרים שתמצאו אצלנו באתר תוכלו להדפיס בקלות ובאיכות גבוהה את הלוגו שלהם ולהעניק לעובדים מרצ'נדייז מגניב וייחודי לכם.

הדפסה על פריטי ביגוד

בדרך כלל כשחושבים על הדפסה על פריטי ביגוד שונים, השיטה המסורתית שעולה לראש היא הדפסת טקסטיל. מי מאיתנו לא היה בחנויות האלה שמדביקים בהן באמצעות מכונה מחוממת את הלוגו של בית הספר על חולצה חלקה? אז אם אנחנו ממשיכים בקו המחשבה הזה, אתם ודאי גם זוכרים שהלוגו היה מתקלף עם הזמן, נשחק או נהרס. בדיוק כדי להימנע מהנזקים האלו, אפשר ואפילו מומלץ לעבור להדפסת טמפון גם על חולצות, שתוביל לתוצאות איכותיות ועמידות הרבה יותר. ההדפס הזה יכול להיעשות גם על בגדים שאינם שטוחים, למשל כובעים או כפכפים, ולחסוך לכם מאמצים רבים.

הדפסה על בקבוקים וכוסות

רוב הסיכויים כשקראתם את הביטוי "הדפסת לוגו" מוקדם יותר למעלה, חשבתם ישר על בקבוקים ממותגים עשויים נירוסטה או חומר עמיד אחר ושומר על הטמפרטורה של המשקה שלכם, או על הדפסה על כוסות בכל מיני צבעים וסוגים. אז כן, אתם לגמרי צודקים – בקבוקים וכוסות הם מוצרים פופולריים להדפסת טמפון, כיוון שהם בעלי משטח הנחשב בעייתי להדפסה מסורתית והם נמצאים בשימוש נרחב בכל העולם. אז למה שלא תאפשרו לעובדים שלכם ליהנות ממוצר בסיסי שיאפשר להם לשתות בהנאה כל אייס קפה, תה מהביל או פשוט מים? תזמינו להם בקבוקי שתיה או כוס תרמית ממותגת ואנחנו נדאג שהם יהיו מקושטים בלוגו היפה שלכם.

הדפסה על מוצרים לכנסים וקידומי מכירות

אנחנו חייבים לדבר גם על המרצ'נדייז שאתם רוצים לחלק ללקוחות פוטנציאליים בכנסים הבאים שלכם – פותחן בקבוקים שהוא מחזיק מפתחות, קלמרים, מטריות, ספינרים וצעצועים למיניהם, תיקי בד ועוד – על כל אלו אפשר להדפיס בקלות ובאיכות גבוהה את הלוגו שלכם ולחלק לכל מי שמגיע לומר לכם שלום. אנחנו מזמינים אתכם למלא את המלאי שלכם של מתנות לכנסים ולאירועי קידום מכירות אצלנו ב-12BUY – הבחירה עליכם, המוצר האיכותי עלינו.

סיכום

הדפסת טמפון היא שיטה מתקדמת ויעילה להפוך כל מוצר בעל כל קימור וקיפול לכזה הנושא את ההדפס שהלקוח רוצה. אם אתם מחפשים שיטה איכותית ויעילה להדפיס את הלוגו של העסק שלכם או כל הדפס אחר על מוצרים כמו כדורים, בקבוקים תרמיים, כובעים ואפילו על מוצרים שטוחים כמו חולצות או פדים לעכבר, הדפסת טמפון היא פתרון משתלם שיספק לכם תוצאות לא פחות ממושלמות.

רשימת ההפתעות
Sign in

No account yet?